WinTRADE

Повний комплекс аутсорсингових послуг для різних сфер бізнесу. Організація бізнес-процесів і підвищення їх продуктивності. Допомога в розвитку бізнесу і оптимізації витрат.

WinCALL

Всі послуги дзвінкового центру. Аутсорсинг телефонних продажів і обслуговування клієнтських дзвінків для різних сфер бізнесу в будь-якій географічній точці

WinSTALL

Якісне та своєчасне виконання сервісних та інсталяційних робіт будь-якої складності і терміновості.

WinRENT

Повний цикл обслуговування і забезпечення офісних та виробничих приміщень, оптимізація витрат на адміністративно-господарську діяльність.

WinIT

Високоякісні та економічно обгрунтовані послуги IТ аутсорсингу, підвищення продуктивності IT процесів та оптимізація витрат на них.

передзвоніть мені

Введіть в поле "Номер телефону" свій контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

×

Задати питання он-лайн

×

Надіслати повідомлення

×

Наші Клієнти

Prom.ua
Prom.ua — це всеукраїнський торговий центр в інтернеті — унікальний для України торговий майданчик з конструктором сайтів. Prom.ua дозволяє покупцям обрати з величезної кількості пропозицій, а компаніям розмістити інформацію про товари та послуги.
Воля
ВОЛЯ - український загальнонаціональний кабельний провайдер, який надає комплекс послуг, а саме: доступ до телепрограм в аналоговому, цифровому і HD форматах; високошвидкісний доступ до Інтернету і послуги найбільшого в Україні дата центру. Компанія веде свою діяльність в 20 містах України.
Білайн
ВАТ "ВимпелКом" входить до групи компаній "ВимпелКом Лтд", яка є одним з найбільших світових інтегрованих операторів зв'язку, до складу якої входять компанії зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру технологій бездротового та фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу до Інтернет. «ВимпелКом» надає послуги по всьому світу на території із загальним населенням близько 782 000 000 людей. Послуги надаються під товарним знаком «Білайн». Це одна з найбільш відомих торгових марок в Росії та країнах СНД.
Укртелеком
Компанія «Укртелеком» є єдиним в Україні оператором, який надає послуги фіксованого телефонного зв'язку по всій території країни для всіх категорій споживачів як в міській, так і в сільській місцевості. Як провідний оператор Укртелеком забезпечує високоякісний місцевий, міжміський і міжнародний телефонний зв'язок, надає громадянам України широкі можливості для спілкування між собою та з усім світом.
Київстар
«Київстар» — оператор № 1 на ринку мобільного зв'язку, один з кращих брендів в Україні. «Київстар» надає послуги мобільного зв'язку в стандартах GSM-900 и GSM-1800; роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах, послуги широкосмугового доступу в Інтернет на базі FTTB, послуги фіксованого зв'язку для бізнесу за найсучаснішими технологіями.
УКРРІЧФЛОТ
«УКРРІЧФЛОТ» — найбільша компанія-перевізник України, що має в структурі, крім судноплавних потужностей, ряд річкових портів (Дніпропетровський, Запорізький, Херсонський, Миколаївський, Нікопольський), а також суднобудівно-судноремонтні потужності (Запорізький, Херсонський ССЗ, Дніпропетровський і Вилківський). Корпорація є постійним членом BIMCO, має офіційний статус Національного перевізника України, сертифікацію за міжнародним стандартом якості ISO 9001 та Систему управління якістю та безпекою, підтверджену Російським Морським Регістром і Регістром судноплавства України.
Sears
Компанія "Sears" надає жителям Каліфорнії послуги технічного обслуговування, ремонту та установки будь-якої побутової техніки, незалежно від того, де вона куплена. Компанія "Sears" активно розвивається і розширює спектр послуг для своїх клієнтів.
ULURU
ULURU — одна з найбільших аутсорсингових компаній Японії, основним профілем діяльності якої є спрямування data entry.
Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець
Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець є першопрохідцем у використанні в Україні лазерних систем лікування судинних захворювань шкіри, а також для видалення небажаного волосся.Засновником і головним лікарем є медик у п'ятому поколінні, заслужений лікар України, д. м. н., Професор Ольга Вадимівна Богомолець.
Медикал Дата Менеджмент (МДМ)
Компанія Медикал Дата Менеджмент з 1999 року здійснює свою діяльність на ринку B2B по всій території СНД у сфері надання маркетингових рішень для фармацевтичного ринку. МДМ надає послуги по ряду напрямків, в т.ч. різні інструменти просування, маркетингові дослідження, проекти підвищення ефективності зовнішньої служби. Оптимізація бізнес процесів і впровадження високих технологій при реалізації проектів дозволяє компанії йти в ногу з часом і займати лідируючі позиції на ринку.


Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин...
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин і Костянтин Яковчук-Бесараб.
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та...
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та Костянтин Яковчук-Бесараб
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою...
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою газетою "Капітал" в рамках проекту «Особиста капіталізація»
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була...
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була компанія WinTRADE
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський,...
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський, Аліна Компанець, Юлія, Костянтин Яковчук-Бесараб, Юлія Гуздуп, Дана, Дмитро Литвин, Андрій Даєн
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup"...
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup" 15 турніру "Бізнес Ліга"
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими...
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими проектами
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та...
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та Аліна Компанець
Головна навігація
Ми в мережі Інтернет
Наші клієнти
WinTRADE BPO

WinTRADE BPO – перша українська BPO компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів. Ключовими напрямками є аутсорсинг кол-центру, сервісні та інсталяційні роботи, аутсорсинг адміністративно-господарських послуг, та аутсорсинг IT.
Веб-сайт компанії:

Контакти
Дніпровська Набережна, 17а, 3 поверх
Київ, 02081, UA,
Телефони:
+380 (50) 382-30-01,
+380 (67) 224-48-86,
Ел. пошта: win_info@wintrade.ua
© WinTRADE 2013
Всі матеріали даного сайту є об'єктами авторського права.
Забороняється використання інформації без попередньої згоди правовласника.