WinTRADE

Повний комплекс аутсорсингових послуг для різних сфер бізнесу. Організація бізнес-процесів і підвищення їх продуктивності. Допомога в розвитку бізнесу і оптимізації витрат.

WinCALL

Всі послуги дзвінкового центру. Аутсорсинг телефонних продажів і обслуговування клієнтських дзвінків для різних сфер бізнесу в будь-якій географічній точці

WinSTALL

Якісне та своєчасне виконання сервісних та інсталяційних робіт будь-якої складності і терміновості.

WinRENT

Повний цикл обслуговування і забезпечення офісних та виробничих приміщень, оптимізація витрат на адміністративно-господарську діяльність.

WinIT

Високоякісні та економічно обгрунтовані послуги IТ аутсорсингу, підвищення продуктивності IT процесів та оптимізація витрат на них.

передзвоніть мені

Введіть в поле "Номер телефону" свій контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

×

Задати питання он-лайн

×

Надіслати повідомлення

×

Наші Клієнти

Prom.ua
Prom.ua — це всеукраїнський торговий центр в інтернеті — унікальний для України торговий майданчик з конструктором сайтів. Prom.ua дозволяє покупцям обрати з величезної кількості пропозицій, а компаніям розмістити інформацію про товари та послуги.
Воля
ВОЛЯ - український загальнонаціональний кабельний провайдер, який надає комплекс послуг, а саме: доступ до телепрограм в аналоговому, цифровому і HD форматах; високошвидкісний доступ до Інтернету і послуги найбільшого в Україні дата центру. Компанія веде свою діяльність в 20 містах України.
Укртелеком
Компанія «Укртелеком» є єдиним в Україні оператором, який надає послуги фіксованого телефонного зв'язку по всій території країни для всіх категорій споживачів як в міській, так і в сільській місцевості. Як провідний оператор Укртелеком забезпечує високоякісний місцевий, міжміський і міжнародний телефонний зв'язок, надає громадянам України широкі можливості для спілкування між собою та з усім світом.
Київстар
«Київстар» — оператор № 1 на ринку мобільного зв'язку, один з кращих брендів в Україні. «Київстар» надає послуги мобільного зв'язку в стандартах GSM-900 и GSM-1800; роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах, послуги широкосмугового доступу в Інтернет на базі FTTB, послуги фіксованого зв'язку для бізнесу за найсучаснішими технологіями.
УКРРІЧФЛОТ
«УКРРІЧФЛОТ» — найбільша компанія-перевізник України, що має в структурі, крім судноплавних потужностей, ряд річкових портів (Дніпропетровський, Запорізький, Херсонський, Миколаївський, Нікопольський), а також суднобудівно-судноремонтні потужності (Запорізький, Херсонський ССЗ, Дніпропетровський і Вилківський). Корпорація є постійним членом BIMCO, має офіційний статус Національного перевізника України, сертифікацію за міжнародним стандартом якості ISO 9001 та Систему управління якістю та безпекою, підтверджену Російським Морським Регістром і Регістром судноплавства України.
Sears
Компанія "Sears" надає жителям Каліфорнії послуги технічного обслуговування, ремонту та установки будь-якої побутової техніки, незалежно від того, де вона куплена. Компанія "Sears" активно розвивається і розширює спектр послуг для своїх клієнтів.
ULURU
ULURU — одна з найбільших аутсорсингових компаній Японії, основним профілем діяльності якої є спрямування data entry.
Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець
Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець є першопрохідцем у використанні в Україні лазерних систем лікування судинних захворювань шкіри, а також для видалення небажаного волосся.Засновником і головним лікарем є медик у п'ятому поколінні, заслужений лікар України, д. м. н., Професор Ольга Вадимівна Богомолець.
Медикал Дата Менеджмент (МДМ)
Компанія Медикал Дата Менеджмент з 1999 року здійснює свою діяльність на ринку B2B по всій території СНД у сфері надання маркетингових рішень для фармацевтичного ринку. МДМ надає послуги по ряду напрямків, в т.ч. різні інструменти просування, маркетингові дослідження, проекти підвищення ефективності зовнішньої служби. Оптимізація бізнес процесів і впровадження високих технологій при реалізації проектів дозволяє компанії йти в ногу з часом і займати лідируючі позиції на ринку.
Соціологічна група «Рейтинг»
Соціологічна група «Рейтинг» - незалежна дослідницька організація, метою якої є виявлення суспільної думки жителів України з різних аспектів економічного, політичного та культурного життя країни. Користувачами продуктів компанії є ЗМІ, політичні партії, органи влади, неурядові українські та міжнародні організації, експерти, фінансові установи та бізнес.


Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими...
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими проектами
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та...
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та Костянтин Яковчук-Бесараб
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup"...
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup" 15 турніру "Бізнес Ліга"
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин...
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин і Костянтин Яковчук-Бесараб.
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський,...
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський, Аліна Компанець, Юлія, Костянтин Яковчук-Бесараб, Юлія Гуздуп, Дана, Дмитро Литвин, Андрій Даєн
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою...
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою газетою "Капітал" в рамках проекту «Особиста капіталізація»
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та...
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та Аліна Компанець
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була...
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була компанія WinTRADE
Головна навігація
Ми в мережі Інтернет
Наші клієнти
WinTRADE BPO

WinTRADE BPO – перша українська BPO компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів. Ключовими напрямками є аутсорсинг кол-центру, сервісні та інсталяційні роботи, аутсорсинг адміністративно-господарських послуг, та аутсорсинг IT.
Веб-сайт компанії:

Контакти
Дніпровська Набережна, 17а, 3 поверх
Київ, 02081, UA,
Телефони:
+380 (50) 382-30-01,
+380 (67) 224-48-86,
Ел. пошта: win_info@wintrade.ua
© WinTRADE 2013
Всі матеріали даного сайту є об'єктами авторського права.
Забороняється використання інформації без попередньої згоди правовласника.