WinTRADE

Повний комплекс аутсорсингових послуг для різних сфер бізнесу. Організація бізнес-процесів і підвищення їх продуктивності. Допомога в розвитку бізнесу і оптимізації витрат.

WinCALL

Всі послуги дзвінкового центру. Аутсорсинг телефонних продажів і обслуговування клієнтських дзвінків для різних сфер бізнесу в будь-якій географічній точці

WinSTALL

Якісне та своєчасне виконання сервісних та інсталяційних робіт будь-якої складності і терміновості.

WinRENT

Повний цикл обслуговування і забезпечення офісних та виробничих приміщень, оптимізація витрат на адміністративно-господарську діяльність.

WinIT

Високоякісні та економічно обгрунтовані послуги IТ аутсорсингу, підвищення продуктивності IT процесів та оптимізація витрат на них.

передзвоніть мені

Введіть в поле "Номер телефону" свій контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

×

Задати питання он-лайн

×

Надіслати повідомлення

×

Днем народження, WinTRADE!

Днем народження, WinTRADE!
Днем народження, WinTRADE!
28/08/2015

WinTRADE ВРО, перша в Україні компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів, лідер ринку аутсорсингу України, святкує чотири роки. Менеджмент компанії вітає співробітників, підводить підсумки діяльності і ділиться планами на майбутнє.

«Оцінюючи результати нашої роботи, - говорить Тетяна Барах, директор WinTRADE, - я можу з упевненістю сказати, що усього за 4 роки ми побудували сучасну компанію інтернаціонального масштабу. Сьогодні WinTRADE - найуспішніша BPO-компанія країни.

 Ми ведемо активну діяльність в Україні та за кордоном, у всіх регіонах є наші представництва, у портфелі WinTRADE - широкий асортимент різнопланових аутсорсингових послуг, нам довіряють партнери з різних галузей та з різних країн.

Досягнення WinTRADE були неодноразово відзначені нагородами рейтингових агенцій та експертних спільнот. Два роки поспіль наша команда отримує звання «Лідер галузі», а у цьому році нагороджена знаком «Зірка якості», колл-центр WinCALL кілька років поспіль входить в «ТОП-10» контакт-центрів України.

Незважаючи на війну у країні та втрату територій, а як наслідок - частини ринків, наша компанія змогла уникнути негативних наслідків. Ми зуміли переорієнтуватися і продовжуємо укладати нові контракти і розширюватися. У цьому році був відкритий новий майданчик аутсорсингового колл-центру WinCALL у Полтаві, який успішно надає послуги новим клієнтам WinTRADE.

Ми будуємо бізнес, про який мріяли 4 роки тому: WinTRADE створив і розвиває в Україні новий ринок послуг - ринок аутсорсингу бізнес-процесів. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Наша компанія вже надає послуги в інших країнах євразійського та американського континентів. Тепер в наших планах - розширити нашу присутність на нових ринках, стати постійним партнером для зарубіжних замовників.

Я вітаю усіх співробітників з Днем народження компанії, дякую кожному за внесок у її розвиток, і бажаю успіхів - адже попереду у нас багато нових цікавих задач. Я вірю, що разом ми можемо все!», - звертається до співробітників директор компанії Тетяна Барах.

Бажаємо WinTRADE та її співробітникам благополуччя, вдосконалення та успіхів у всіх починаннях!Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський,...
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський, Аліна Компанець, Юлія, Костянтин Яковчук-Бесараб, Юлія Гуздуп, Дана, Дмитро Литвин, Андрій Даєн
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою...
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою газетою "Капітал" в рамках проекту «Особиста капіталізація»
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та...
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та Костянтин Яковчук-Бесараб
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими...
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими проектами
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була...
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була компанія WinTRADE
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин...
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин і Костянтин Яковчук-Бесараб.
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup"...
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup" 15 турніру "Бізнес Ліга"
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та...
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та Аліна Компанець
Головна навігація
Ми в мережі Інтернет
Наші клієнти
WinTRADE BPO

WinTRADE BPO – перша українська BPO компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів. Ключовими напрямками є аутсорсинг кол-центру, сервісні та інсталяційні роботи, аутсорсинг адміністративно-господарських послуг, та аутсорсинг IT.
Веб-сайт компанії:

Контакти
Дніпровська Набережна, 17а, 3 поверх
Київ, 02081, UA,
Телефони:
+380 (50) 382-30-01,
+380 (67) 224-48-86,
Ел. пошта: win_info@wintrade.ua
© WinTRADE 2013
Всі матеріали даного сайту є об'єктами авторського права.
Забороняється використання інформації без попередньої згоди правовласника.