WinTRADE

Повний комплекс аутсорсингових послуг для різних сфер бізнесу. Організація бізнес-процесів і підвищення їх продуктивності. Допомога в розвитку бізнесу і оптимізації витрат.

WinCALL

Всі послуги дзвінкового центру. Аутсорсинг телефонних продажів і обслуговування клієнтських дзвінків для різних сфер бізнесу в будь-якій географічній точці

WinSTALL

Якісне та своєчасне виконання сервісних та інсталяційних робіт будь-якої складності і терміновості.

WinRENT

Повний цикл обслуговування і забезпечення офісних та виробничих приміщень, оптимізація витрат на адміністративно-господарську діяльність.

WinIT

Високоякісні та економічно обгрунтовані послуги IТ аутсорсингу, підвищення продуктивності IT процесів та оптимізація витрат на них.

передзвоніть мені

Введіть в поле "Номер телефону" свій контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

×

Задати питання он-лайн

×

Надіслати повідомлення

×

Наші Клієнти

FULL CONTACT
Агентство маркетингових сервісів «FULL CONTACT» створено в лютому 2013 року. Використовує в роботі всі BTL-інструменти, спеціалізується на споживацьких промо-програмах, програмах трейд-маркетингу і проведенні спеціальних подій.
Fotos
Компанія «Fotos» є одним з найбільших інтернет-магазинів України, яка успішно працює на ринку більше 16 років і більше 9 років в мережі. Робота з корпоративними клієнтами - один з найважливіших напрямків компанії. Крім роботи з фізичними особами, компанія «Fotos» співпрацює з комерційними структурами, банками, державними організаціями, навчальними та науковими інститутами.
Віасат
Viasat - відомий бренд, експерт у виробництві та поширенні телевізійних каналів та передач. Viasat має понад 40 телеканалів власного виробництва, які поширюються в 24 країнах Західної та Східної Європи та Балтії. Загальна кількість телеглядачів телебачення Viasat у світі сягає 100 мільйонів.З квітня 2008 року міжнародне супутникове телебачення Viasat працює в Україні!
2DAY Telecom
2DAY Telecom являється універсальним оператором, що надає широкий спектр високоякісних телекомунікаційних послуг, що базуються на використанні найновітніших радіо-, супутникових технологій та наземних каналів.2DAY Telecom має свої представництва в 7 регіонах Казахстану: Алмати, Астані, Караганді, Павлодарі, Усть-Кам'яногорську, Актобе, Атирау.
Датагруп
Компанія «Датагруп» є провідним телекомунікаційним оператором на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв'язку. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які необхідні для динамічного розвитку їх бізнесу.
Вега
Vega - об'єднаний оператор телекомунікаційних послуг, один з найбільших недержавних (альтернативних) операторів українського ринку фіксованого зв'язку, який входить в телекомунікаційний напрям групи СКМ. Мережа Vega побудована в двадцяти областях України і продовжує зростати. Сьогодні компанія Vega працює в 47 населених пунктах країни, в тому числі у всіх містах-мільйонниках: Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові.
Сушія
Сушія - ресторани сучасної японської кухні, орієнтовані на молоду просунуту аудиторію, яка цікавиться східною культурою і цінує затишну атмосферу не менше, ніж висококласне меню. Сьогодні компанія охоплює 28 ресторанів у Києві, Житомирі, Запоріжжі, Луганську, Харкові, Львові, Одесі, Черкасах, Дніпропетровську, Борисполі та Вінниці.
Провідна
«Страхова Компанія «ПРОВІДНА» працює на страховому ринку України з 1995 року.Компанія представлена розгалуженою регіональною мережею по всій Україні, яка включає понад 430 офісів, 25 Центрів врегулювання збитків, 25 Центрів медичного асистансу по всій Україні, власний Контакт-центр. Агентська мережа компанії нараховує понад 5600 страхових агентів.
Tangram Canada
Компанія Tangram надає ІТ-консалтингові послуги північноамериканським і європейським компаніям. Tangram є постачальником рішень, який забезпечує якість ІТ-послуг за справедливою ціною. Компанія спеціалізується в області ІТ-рішень для електронної комерції, веб-розробки та хостингу.
АРІФРУ (Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України)
Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» створена з метою всебічного розвитку та адаптації інфраструктури фондового ринку України до вимог глобальних фінансових ринків. Агентство є уповноваженою особою з розкриття інформації емітентів цінніх паперів в Загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії про ринок цінніх паперів stockmarket.gov.uaАгентство є єдиним центром, який акумулює інформацію про учасників ринку цінних паперів України.


Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup"...
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup" 15 турніру "Бізнес Ліга"
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин...
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин і Костянтин Яковчук-Бесараб.
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та...
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та Аліна Компанець
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою...
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою газетою "Капітал" в рамках проекту «Особиста капіталізація»
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими...
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими проектами
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та...
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та Костянтин Яковчук-Бесараб
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський,...
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський, Аліна Компанець, Юлія, Костянтин Яковчук-Бесараб, Юлія Гуздуп, Дана, Дмитро Литвин, Андрій Даєн
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була...
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була компанія WinTRADE
Головна навігація
Ми в мережі Інтернет
Наші клієнти
WinTRADE BPO

WinTRADE BPO – перша українська BPO компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів. Ключовими напрямками є аутсорсинг кол-центру, сервісні та інсталяційні роботи, аутсорсинг адміністративно-господарських послуг, та аутсорсинг IT.
Веб-сайт компанії:

Контакти
Дніпровська Набережна, 17а, 3 поверх
Київ, 02081, UA,
Телефони:
+380 (50) 382-30-01,
+380 (67) 224-48-86,
Ел. пошта: win_info@wintrade.ua
© WinTRADE 2013
Всі матеріали даного сайту є об'єктами авторського права.
Забороняється використання інформації без попередньої згоди правовласника.