WinTRADE

Повний комплекс аутсорсингових послуг для різних сфер бізнесу. Організація бізнес-процесів і підвищення їх продуктивності. Допомога в розвитку бізнесу і оптимізації витрат.

WinCALL

Всі послуги дзвінкового центру. Аутсорсинг телефонних продажів і обслуговування клієнтських дзвінків для різних сфер бізнесу в будь-якій географічній точці

WinSTALL

Якісне та своєчасне виконання сервісних та інсталяційних робіт будь-якої складності і терміновості.

WinRENT

Повний цикл обслуговування і забезпечення офісних та виробничих приміщень, оптимізація витрат на адміністративно-господарську діяльність.

WinIT

Високоякісні та економічно обгрунтовані послуги IТ аутсорсингу, підвищення продуктивності IT процесів та оптимізація витрат на них.

передзвоніть мені

Введіть в поле "Номер телефону" свій контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

×

Задати питання он-лайн

×

Надіслати повідомлення

×

Наші Клієнти

FULL CONTACT
Агентство маркетингових сервісів «FULL CONTACT» створено в лютому 2013 року. Використовує в роботі всі BTL-інструменти, спеціалізується на споживацьких промо-програмах, програмах трейд-маркетингу і проведенні спеціальних подій.
Fotos
Компанія «Fotos» є одним з найбільших інтернет-магазинів України, яка успішно працює на ринку більше 16 років і більше 9 років в мережі. Робота з корпоративними клієнтами - один з найважливіших напрямків компанії. Крім роботи з фізичними особами, компанія «Fotos» співпрацює з комерційними структурами, банками, державними організаціями, навчальними та науковими інститутами.
Віасат
Viasat - відомий бренд, експерт у виробництві та поширенні телевізійних каналів та передач. Viasat має понад 40 телеканалів власного виробництва, які поширюються в 24 країнах Західної та Східної Європи та Балтії. Загальна кількість телеглядачів телебачення Viasat у світі сягає 100 мільйонів.З квітня 2008 року міжнародне супутникове телебачення Viasat працює в Україні!
2DAY Telecom
2DAY Telecom являється універсальним оператором, що надає широкий спектр високоякісних телекомунікаційних послуг, що базуються на використанні найновітніших радіо-, супутникових технологій та наземних каналів.2DAY Telecom має свої представництва в 7 регіонах Казахстану: Алмати, Астані, Караганді, Павлодарі, Усть-Кам'яногорську, Актобе, Атирау.
Датагруп
Компанія «Датагруп» є провідним телекомунікаційним оператором на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв'язку. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які необхідні для динамічного розвитку їх бізнесу.
Вега
Vega - об'єднаний оператор телекомунікаційних послуг, один з найбільших недержавних (альтернативних) операторів українського ринку фіксованого зв'язку, який входить в телекомунікаційний напрям групи СКМ. Мережа Vega побудована в двадцяти областях України і продовжує зростати. Сьогодні компанія Vega працює в 47 населених пунктах країни, в тому числі у всіх містах-мільйонниках: Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові.
Сушія
Сушія - ресторани сучасної японської кухні, орієнтовані на молоду просунуту аудиторію, яка цікавиться східною культурою і цінує затишну атмосферу не менше, ніж висококласне меню. Сьогодні компанія охоплює 28 ресторанів у Києві, Житомирі, Запоріжжі, Луганську, Харкові, Львові, Одесі, Черкасах, Дніпропетровську, Борисполі та Вінниці.
Провідна
«Страхова Компанія «ПРОВІДНА» працює на страховому ринку України з 1995 року.Компанія представлена розгалуженою регіональною мережею по всій Україні, яка включає понад 430 офісів, 25 Центрів врегулювання збитків, 25 Центрів медичного асистансу по всій Україні, власний Контакт-центр. Агентська мережа компанії нараховує понад 5600 страхових агентів.
Tangram Canada
Компанія Tangram надає ІТ-консалтингові послуги північноамериканським і європейським компаніям. Tangram є постачальником рішень, який забезпечує якість ІТ-послуг за справедливою ціною. Компанія спеціалізується в області ІТ-рішень для електронної комерції, веб-розробки та хостингу.
АРІФРУ (Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України)
Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» створена з метою всебічного розвитку та адаптації інфраструктури фондового ринку України до вимог глобальних фінансових ринків. Агентство є уповноваженою особою з розкриття інформації емітентів цінніх паперів в Загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії про ринок цінніх паперів stockmarket.gov.uaАгентство є єдиним центром, який акумулює інформацію про учасників ринку цінних паперів України.


Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup"...
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup" 15 турніру "Бізнес Ліга"
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та...
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та Аліна Компанець
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин...
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин і Костянтин Яковчук-Бесараб.
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та...
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та Костянтин Яковчук-Бесараб
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський,...
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський, Аліна Компанець, Юлія, Костянтин Яковчук-Бесараб, Юлія Гуздуп, Дана, Дмитро Литвин, Андрій Даєн
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою...
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою газетою "Капітал" в рамках проекту «Особиста капіталізація»
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими...
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими проектами
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була...
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була компанія WinTRADE
Головна навігація
Ми в мережі Інтернет
Наші клієнти
WinTRADE BPO

WinTRADE BPO – перша українська BPO компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів. Ключовими напрямками є аутсорсинг кол-центру, сервісні та інсталяційні роботи, аутсорсинг адміністративно-господарських послуг, та аутсорсинг IT.
Веб-сайт компанії:

Контакти
Дніпровська Набережна, 17а, 3 поверх
Київ, 02081, UA,
Телефони:
+380 (50) 382-30-01,
+380 (67) 224-48-86,
Ел. пошта: win_info@wintrade.ua
© WinTRADE 2013
Всі матеріали даного сайту є об'єктами авторського права.
Забороняється використання інформації без попередньої згоди правовласника.