WinTRADE

Повний комплекс аутсорсингових послуг для різних сфер бізнесу. Організація бізнес-процесів і підвищення їх продуктивності. Допомога в розвитку бізнесу і оптимізації витрат.

WinCALL

Всі послуги дзвінкового центру. Аутсорсинг телефонних продажів і обслуговування клієнтських дзвінків для різних сфер бізнесу в будь-якій географічній точці

WinSTALL

Якісне та своєчасне виконання сервісних та інсталяційних робіт будь-якої складності і терміновості.

WinRENT

Повний цикл обслуговування і забезпечення офісних та виробничих приміщень, оптимізація витрат на адміністративно-господарську діяльність.

WinIT

Високоякісні та економічно обгрунтовані послуги IТ аутсорсингу, підвищення продуктивності IT процесів та оптимізація витрат на них.

передзвоніть мені

Введіть в поле "Номер телефону" свій контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

×

Задати питання он-лайн

×

Надіслати повідомлення

×

WinSTALL

WinSTALL - напрямок компанії WinTRADE ВРО, що надає широкий перелік інсталяційних і сервісних послуг, а також послуг з будівництва волоконно-оптичних та кабельних мереж зв’язку будь-якої складності і терміновості.

WinSTALL - ваш зовнішній ресурс з надання комплексу робіт, пов'язаних з будівництва волоконно-оптичних та кабельних мереж зв’язку, підключенням, настроюванням і технічним обслуговуванням телекомунікаційних послуг і обладнання, побутових і технічних пристроїв, бездротових і провідних мультимедійних, а також кабельних мереж. Наш досвід, навички та допомога у реалізації проектів різного рівня складності є корисними широкому загалу клієнтів: телекомунікаційним компаніям, мобільним операторам та операторам зв’язку, магазинам електроніки, торговим компаніям та підприємствам з територіально-розподіленою структурою, банкам, агрохолдінгам, заводам та будівельним компаніям, а також великим приватним забудовникам.

WinSTALL - ефективне рішення по посиленню конкурентоспроможності бізнесу, яке допоможе скоротити операційні витрати і покращити показник EBITDA, підвищити впізнаваність бренду, збільшити продажі, знизити кількість звернень в сервісні центри та примножити кількість задоволених клієнтів.

WinSTALL - команда професіоналів, яка результативно працює над вирішенням бізнес-завдань партнерів та має багаторічний досвід організації і управління технічним і торговим персоналом на основі аутсорсингу.

  Послуги та сервіси WinSTALL

  Проектування та монтаж мереж і систем зв’язку 
  Фахівці WinSTALL мають досвід з проектування та будівництва волоконно-оптичних мереж зв’язку, систем контроля та управляння доступом, охоронного відеоспостереження, систем телефонії та охоронно-пожарної сигналізації, бездротових мереж, радіо мостів.

  Ми виконуємо як масштабні, так і невеликі проекти з проектування та будівництва:
  - волоконно-оптичних  ліній зв’язку (ВОЛЗ) з метою організації каналів інтернет, телебачення, телефонії;
  - структурованих кабельных систем (СКС), що дозволяють звести безліч інформаційних сервісів, які мають різне призначення (локальні обчислювальні мережі, телефонні мережі, системи пожежної безпеки, відеоспостереження та інш.) в одну єдину систему;
  - систем контролю й управління доступом (СКУД), які дають можливість обмежити межикоторые дают возможность ограничить проникнення сторонніх осіб на територію підприємства, банку, магазина, готелю і тим самим забезпечити безпеку персоналу і збереження матеріальних цінностей. Дані системи дозволяють вести облік робочого часу, відстежувати всі переміщення і місцезнаходження співробітників, а також фіксувати точний час приходу\відходу персоналу;
  - систем прихованого або зовнішнього відеоспостереження для бізнесів будь-якого масштабу, забудовників і власників житлових приміщень. Встановлювані нашими фахівцями системи дають можливість службам безпеки в режимі реального часу стежити за ситуацією на об'єктах, що охороняються і максимально оперативно реагувати на всі події;

  Переваги застосування технологій, що ми пропонуємо: економічність, довговічність, простота в обслуговуванні, гнучкість, висока пропускна здатність і дальність передачі інформації, а також інформаційна безпека і пожежостійкість.

  Виконання інсталяційних і сервісних робіт
  Технічні фахівці WinSTALL у зручний для клієнтів час виконають наступні види робіт: підключення та сервісний супровід телебачення та Інтернет; налагодження та обслуговування персональних комп'ютерів, установка ПО, монтаж та налаштування побутової електроніки та техніки, побудова та технічне обслуговування мультимедійних мереж; монтаж і ремонт кабельної проводки будь-якого типу.
  Якість виконуваних WinSTALL робіт і оперативність реагування дозволять замовникам скоротити відтік клієнтів, знизити кількість звернень до сервісного центру, вплинуть на збільшення кількості лояльних споживачів.

  Доставка, заміна та збір устаткування
  Технічні фахівці WinSTALL доставлять клієнтам необхідне для користування послугами телекомунікаційне обладнання, виконають роботи з його налаштування та підключення. У разі виходу клієнтського обладнання з ладу, наші фахівці замінять його і продемонструють працездатність нового пристрою.
  Якщо договір з клієнтом розірваний, ми зв'яжемося з ним, заберемо обладнання і в цілості доставимо на склад партнера.

  Продажі і просування послуг і товарів партнерів
  Продавці WinSTALL щохвилини збільшують дохід партнерів, займаючись рекламою та реалізацією різних товарів і послуг методами телемаркетингу і «від дверей до дверей» (door to door). Ми забезпечимо пряму доставку інформації про бренд замовника потенційним клієнтам, а також здійснимо додаткові продажі.
  WinSTALL - зовнішній, додатковий відділ продажів і просування.

  Аутстаффінг персоналу
  Послуги з аутстаффінгу персоналу включають в себе: підбір і найм технічного персоналу, формування кадрового резерву під проект партнера, при необхідності - своєчасну заміну співробітників. Ми можемо також забезпечити виведення співробітників зі штату партнера і оформити їх у WinSTALL із збереженням виконуваних ними функцій і підпорядкованості.

  Ресурси і можливості WinSTALL

  • Регіональні представництва, забезпечені власною матеріально-технічною базою, в усіх регіонах України
  • Команда досвідчених менеджерів, готових за запитом побудувати або удосконалити бізнес-процеси продажів, інсталяцій та сервісу.
  • Сотні фахівців технічної та сервісної підтримки надають якісні інсталяційні й сервісні послуги.
  • Сотні торгових представників, що здійснюють щоденні продажі і доносять інформацію про Вашу продукцію / бренд потенційним споживачам.
  • Потужний кол-центр, що працює у разі потреби в режимі 365/24/7.
  • Фахівці, які надають послуги з розробки програмного забезпечення та підтримки інформаційних систем.
  • Налагоджена система підбору, тестування та адаптації співробітників, що дозволяє оперативно набирати і готувати співробітників для виконання проектів будь-якої складності.
  • Власний тренінговий центр і штат сертифікованих тренерів, які безперервно працюють над підвищенням кваліфікації співробітників.


  Переваги співпраці з WinSTALL

   Співпраця з WinSTALL дає можливість отримати ряд додаткових конкурентних переваг:
   • Скоротити операційні витрати і поліпшити показники EBITDA.
   • Отримати повний комплекс послуг із одних рук: проектування та будівництво мереж зв'язку, підключення та технічне обслуговування абонентів, охоронне відеоспостереження, просування і продаж товарів і послуг, обслуговування телефонних дзвінків від абонентів та ін.
   • Збільшити дохідну частину шляхом надання клієнтам гарантовано високої якості інсталяційних і сервісних робіт будь-якого рівня складності у зручний для клієнтів час у будь-якій точці країни.
   • Зменшити кількість клієнтів, які відмовляються від товару / послуги в результаті неякісного підключення або незадовільного сервісу.
   • Скоротити витрати на логістику, виключити проблеми з поверненням обладнання на склад.
   • Отримати додаткові продажу товарів і послуг, розширити клієнтську базу.
   • Підвищити впізнаваність бренду, інтенсифікувати просування товарів / послуг, збільшити продажі.
   • Збільшити кількість лояльних клієнтів, схильних до подальшого використання товарів / послуг партнера, а також готових рекомендувати їх своїм знайомим.
   • Знизити кількість первинних і повторних звернень в сервісні центри, підвищити індекс задоволеності якістю сервісу.
   • Ефективно управляти витратами на трудові ресурси при збереженні високої кваліфікації персоналу.
   • Провести витрати на інсталяційні роботи у витрати на послуги зовнішніх підрядників, отримати можливість їх капіталізації.


   Ви можете завантажити інформацію про послуги WinSTALL

   Також пропонуємо ознайомитись з іншими напрямками компанії WinTRADE, профілями діяльності яких є адміністративно-господарська діяльність - WinRENT, аутсорсинг контакт-центру - WinCALL, та послуги IT аутсорсингу - WinIT.  Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та...
  Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та Костянтин Яковчук-Бесараб
  Дмитро Литвин у Силіконовій долині
  Дмитро Литвин у Силіконовій долині
  Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин...
  Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин і Костянтин Яковчук-Бесараб.
  Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була...
  Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була компанія WinTRADE
  Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими...
  Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими проектами
  Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
  Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
  Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський,...
  Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський, Аліна Компанець, Юлія, Костянтин Яковчук-Бесараб, Юлія Гуздуп, Дана, Дмитро Литвин, Андрій Даєн
  Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup"...
  Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup" 15 турніру "Бізнес Ліга"
  Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою...
  Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою газетою "Капітал" в рамках проекту «Особиста капіталізація»
  Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та...
  Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та Аліна Компанець
  Головна навігація
  Ми в мережі Інтернет
  Наші клієнти
  WinTRADE BPO

  WinTRADE BPO – перша українська BPO компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів. Ключовими напрямками є аутсорсинг кол-центру, сервісні та інсталяційні роботи, аутсорсинг адміністративно-господарських послуг, та аутсорсинг IT.
  Веб-сайт компанії:

  Контакти
  Дніпровська Набережна, 17а, 3 поверх
  Київ, 02081, UA,
  Телефони:
  +380 (50) 382-30-01,
  +380 (67) 224-48-86,
  Ел. пошта: win_info@wintrade.ua
  © WinTRADE 2013
  Всі матеріали даного сайту є об'єктами авторського права.
  Забороняється використання інформації без попередньої згоди правовласника.