WinTRADE

Повний комплекс аутсорсингових послуг для різних сфер бізнесу. Організація бізнес-процесів і підвищення їх продуктивності. Допомога в розвитку бізнесу і оптимізації витрат.

WinCALL

Всі послуги дзвінкового центру. Аутсорсинг телефонних продажів і обслуговування клієнтських дзвінків для різних сфер бізнесу в будь-якій географічній точці

WinSTALL

Якісне та своєчасне виконання сервісних та інсталяційних робіт будь-якої складності і терміновості.

WinRENT

Повний цикл обслуговування і забезпечення офісних та виробничих приміщень, оптимізація витрат на адміністративно-господарську діяльність.

WinIT

Високоякісні та економічно обгрунтовані послуги IТ аутсорсингу, підвищення продуктивності IT процесів та оптимізація витрат на них.

передзвоніть мені

Введіть в поле "Номер телефону" свій контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

×

Задати питання он-лайн

×

Надіслати повідомлення

×

Наші Клієнти

Білкозин
ТОВ «Прилуцький завод — «Білкозин» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) — є єдиним в Україні і одним з нечисленних в світі підприємством, яке спеціалізується на виробництві штучних колагенових оболонок. Завод випускає оболонки для ковбас, сардельок, сосисок і упаковки харчових продуктів. Особливим попитом споживачів користуються їстівні оболонки.
Фрінет
Компанія «Фрінет», що надає свої послуги під торговою маркою «О3», швидко розвивається національним оператором широкосмугового доступу до Інтернету.Компанія надає послуги широкосмугового доступу в містах: Київ, Житомир, Львів, Севастополь, Сімферополь, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ.
Ланет
Компанія «Ланет Нетворк» - Інтернет провайдер Києва. Основний напрямок роботи - організація безлімітного доступу в Інтернет і кабельного телебачення для приватних осіб і корпоративних клієнтів за доступними цінами.
IPNET
Компанія IPNET — це найбільший оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва. Ми надаємо послуги доступу до Інтернету і цифрового телебачення IPTV. IPNET пропонує своїм абонентам надзвичайно вигідні та зручні послуги «2-в-1» - одночасного підключення до Інтернету на революційній швидкості до 1 Гбіт / с і перегляду понад 125 цифрових телеканалів.
GO WEB
Компанія "GoWeb" пропонує своїм клієнтам оцінити всі переваги Інтернет - телебачення, яке створює нові і розширює вже існуючі можливості звичайного телебачення. Телебачення від Компанії "GoWeb" - це найвідоміші українські, російські та зарубіжні телеканали, а також широкий спектр додаткових послуг (Відео за запитом, YouTube, Радіо, Інтернет-посилання).
CNM
CNM (Complex Network Management) - це потужна команда професіоналів, які щодня створюють і впроваджують передові Internet, Ethernet і WEB технології з метою забезпечення якості та надійності послуг для своїх клієнтів. Компанія CNM надає свої послуги в Україні з 2005 року. На сьогодні Компанія входить у групу провідних та найбільш професійних операторів домашніх мереж України.
Интернет-магазин "На дивані"
Інтернет-магазин "На дивані" є дрібногуртовим магазином одягу. Тут представлені моделі жіночого одягу: сукні та сарафани, спортивні костюми, брюки, легінси і лосини, комбінезони та т.п. Інтернет-магазин "На дивані" — магазин одягу, який надає тільки модний, стильний і цікавий одяг для сучасних дівчат. Моделі одягу підібрані так, щоб різні смаки покупців були повністю задоволені.
Танграм
Група компаній "ТАНГРАМ" є представництвом канадської компанії TANGRAM CANADA, Inc і працює на ринку України з 1999 року. Головний офіс компанії знаходиться в м. Торонто (Канада), а в Україні відкриті офіси в м. Київ (Україна) і м. Миколаїв (Україна). Група компаній "ТАНГРАМ" спеціалізується на наданні послуг у сфері системної інтеграції та Інтернет рішень для бізнесу.
Innova Service
Сервісний центр з ремонту пральних і посудомийних машин. Якісно, швидко, у зручний для клієнтів час.
ZAKUPKI-ONLINE
Система zakupki-online.com є незамінним інструментом для будь-якої компанії, яка проводить тендери із закупівлі товарів і послуг. Основні завдання системи zakupki-online.com: зниження витрат часу на проведення, аналіз і контроль закупівель; централізований контроль закупівель та прийнятих рішень; виняток фінансових махінацій з процесу закупівель.


Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була...
Показ весільного вбрання на фестивалі “Лудинє-фест-2012”, спонсором якого була компанія WinTRADE
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський,...
Представники WinTRADE на iForum 2013: (зліва направо) Віктор Дементіївський, Аліна Компанець, Юлія, Костянтин Яковчук-Бесараб, Юлія Гуздуп, Дана, Дмитро Литвин, Андрій Даєн
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Команда WinTRADE з міні-футболу на змаганнях "Бізнес Ліга 2012-2013"
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та...
Представники WinTRADE на Outsourcing Forum 2013 Костянтин Яковчук-Бесараб та Аліна Компанець
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Дмитро Литвин у Силіконовій долині
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою...
Учасники майстер-класу "Аутсорсинг: ефективний діалог", організованого діловою газетою "Капітал" в рамках проекту «Особиста капіталізація»
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин...
Учасники Forum Call Center 2012 у Польщі. Представники WinTRADE - Дмитро Литвин і Костянтин Яковчук-Бесараб.
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими...
Частки лідерів ринку від загального обороту лідерів ринку за українськими проектами
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та...
Представники WinTRADE на Forum Call Center 2013 у Польщі Тетяна Барах та Костянтин Яковчук-Бесараб
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup"...
Капітан команди WinTRADE з міні-футболу Дмитро Литвин з кубком "Prestige Cup" 15 турніру "Бізнес Ліга"
Головна навігація
Ми в мережі Інтернет
Наші клієнти
WinTRADE BPO

WinTRADE BPO – перша українська BPO компанія, що надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів. Ключовими напрямками є аутсорсинг кол-центру, сервісні та інсталяційні роботи, аутсорсинг адміністративно-господарських послуг, та аутсорсинг IT.
Веб-сайт компанії:

Контакти
Дніпровська Набережна, 17а, 3 поверх
Київ, 02081, UA,
Телефони:
+380 (50) 382-30-01,
+380 (67) 224-48-86,
Ел. пошта: win_info@wintrade.ua
© WinTRADE 2013
Всі матеріали даного сайту є об'єктами авторського права.
Забороняється використання інформації без попередньої згоди правовласника.